Hypnosis Institute
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ένας τύπος μαθαίνει....

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ένας τύπος μαθαίνει.... Empty Ένας τύπος μαθαίνει....

Δημοσίευση  Admin Δευ Ιουν 08, 2009 10:47 am

Ένας τύπος μαθαίνει πως υπάρχει στη περιοχή του κάποιος καλός γιατρός παθολόγος. Μιας και ο φίλος μας έχει μακροχρόνιο πρόβλημα με το χέρι του, αποφασίζει να τον επισκεφτεί.

Ο γιατρός αφού τον εξετάζει, του ζητάει να του φέρει τα πρωινά ούρα σε αποστειρωμένο μπουκαλάκι.. Φεύγει ο άνθρωπος και σκέφτεται:

Έλα καημένε! τι σόι γιατρός είναι αυτός εδώ με πονάει το χέρι μου κ αυτός μου ζητάει εξέταση ούρων!! σίγουρα είναι κομπογιαννίτης...!!!

Το απογευματάκι επιστρέφει στο σπίτι του και λεει στη σύζυγο και στη κόρη του να ουρήσουν στο μπουκαλάκι, ουρεί και αυτός και παίρνει και λάδια από το αυτοκίνητο του και βάζει μέσα! Την επομένη παει στο ιατρείο

Γιατρέ μου σας το έφερα λεει με θριαμβευτικό ύφος. Μπαίνει ο γιατρός στο εργαστήριο του, περνάει μισή ώρα, μια ώρα...! Ο φίλος μας απ' έξω χαμογελάει διαβολικά. .Βγαίνει κάποια στιγμή ο δόκτωρ και τον κοιτάει περίεργα...Τι έχω Γιατρέ μου τον ρωτάει ο δικός μας δήθεν με αγωνία κρύβοντας το σατανικό του χαμόγελο.

Λοιπόν φίλε μου αρχίζει ο γιατρός τα πράγματα είναι κάπως ανησυχητικά..

...η σύζυγος σας κάνει σεξ με κατά πάσα πιθανότητα τον γείτονα σας..

...η κόρη σας είναι έγκυος..

...το αυτοκίνητο σας έχει καμένη φλάντζα...

...και αν δεν κόψετε τον αυνανισμό θα εξακολουθεί να πονάει το χέρι σας!!
Admin
Admin
Καθηγητής
Καθηγητής

Αριθμός μηνυμάτων : 86
Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2009
Τόπος : Αριδαία Ν. Πέλλας

http://www.counseling.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ένας τύπος μαθαίνει.... Empty Απ: Ένας τύπος μαθαίνει....

Δημοσίευση  tonia Παρ Ιουν 12, 2009 4:48 am

Razz Razz Razz Razz Razz Razz
tonia
tonia
Μαθητής
Μαθητής

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης